fbpx
КОШТ

Оновлення Sense SuperApp: рахунки у 9 валютах і страхування карток

В мобільному додатку від “Альфа банку” запустили відкриття скільки завгодно поточних рахунків у 9 різних валютах, страхування від шахрайства з картками та збільшили розмір кешбеку в 1,5 рази.

Поточний рахунок в 9 валютах

Тепер клієнти банку можуть відкрити скільки завгодно поточних рахунків у Sense SuperApp у 9 різних валютах: гривня, долар, євро, російський рубль, фунт стерлінгів, швейцарський франк, канадський долар, злотий і/або єна. Далі можна ці рахунки поповнювати в тому числі через SWIFT платежі.

Що важливо, вказані валютні рахунки – не картки і до карток вони не прив’язані. Відкриття та обслуговування такого рахунку безкоштовне. При цьому, за неактивний рахунок з 7 місяця відсутності руху по ньому доведеться платити 50 грн/місяць. Повні тарифи дивіться за посиланням.

Як відкрити рахунок у додатку: натиснути кнопку “Відкрити рахунок або картку” в розділі “Продукти”. Далі обрати “”Відкриття рахунку ФО” і перейти на екранну форму “Відкриття нового рахунку”.

Оновлення від 3 вересня: опцію відкриття рахунків в 9 валютах прибрали. Відтепер доступно лише в гривні, доларах та євро.

Sense SuperApp відкриття рахунку в різних валютах

Захист від шахрайства

До будь-якої картки можна підключити страхову послугу “Sense-захист”. Для оформлення у “Продуктах” потрібно зайти в розділ “Мої страховки” та обрати серед полісів послугу “Sense-захист”. Далі можна керувати послугою через меню карток в розділі “Керування”.

Sense SuperApp Захист від шахрайства

Ще більша інтеграція з Київстар

Для абонентів оператора мобільного зв’язку “Київстар” можна швидко знайти інформацію про вартість роумінгу в різних країнах. Потрібно просто вибрати країну в Sense – і всі базові роумінг-тарифи відкриються на новому екрані.

Sense SuperApp Київстар

Оновлення кешбеку в Cash’U CLUB

Відтепер кешбек буде в 1,5 рази вищий в кредитних картках, ніж у дебетових. Втім, це не стосується категорій з максимальним кешбеком і категорії “Продукти”. Окрім цього, категорію “Подорожі” розділили на “Готелі” та “Авіаквитки”, а з категорії “Продукти” виокремили “Виномаркети” та “Кондитерські”

Зміни в отримання фізичних карток

Замовити й забрати пластикову картку тепер можна в будь-якому зручному відділенні банку, окрім відділення “Нової пошти”. При цьому, у відділенні банку  отримати картку можна відразу і не очікувати доставки. Після активації нової картки цифрова зникне, а у пластикової буде новий 16-значний номер. Замінити на фізичний пластик можна одну з цифрових карток: Red, Caméléon або White.

Поділитися новиною: