Оновлення мобільного “Альфа-банку”: збір грошей, керування підписками, цифрова кредитка

В мобільному застосунку Sense SuperApp дозволили керувати підписками на інтернет-сервіси, розділити рахунок з іншими користувачами, сплатити автоштрафи та більшу інтеграцію з Київстаром.

Керування підписками

Усі підписки, сервіси, ґаджети, які зберегли токен (безпечний цифровий аналог для онлайн-оплати) вашої картки, можна подивитися в Sense в розділі «Керування» вашої картки. У відповідних розділах «Керування підписками» або «Керування пристроями» непотрібні та забуті токени можна видалити одним свайпом.

Цифрова кредитка RED

Для замовлення тапніть на рекламний банер у розділі «Продукти» або на «+» у розділі «Мої картки» і активуйте та додайте свою цифрову кредитку RED в Apple Pay / Google Pay. При цьому, “Альфа-банк” обіцяє підвищений кредитний ліміт тим, хто вже приєднав свій рахунок “Київстар” до свого Sense.

Підключення послуг «Київстар»

У новій версії Sense базові послуги за номером можна підключати й відключати за допомогою декількох тапів. Просто тиснете на ярлик «Київстар» з «Робочого столу» або в «Продуктах». 

Зібрати гроші або розділити чек

В Sense SuperApp запустили оплату компанією чек у кафе, контролювати статус збору грошей. Достатньо поділитися посиланням на свій рахунок або відсканувати QR-код. Для цього потрібно:

  • зайти в меню «Історія/Витрати» або «Деталі операції» чи вибрати свою картку в «Продуктах»;
  • вибрати опцію «Зібрати гроші»;
  • вказати суму і кількість учасників;
  • згенерований QR-код можна дати відсканувати на місці або відправити запит учасникам збору будь-яким зручним способом.

Швидка сплата штрафів

Для сплати штрафу потрібно зайти в розділ «Переказ/Платіж» на вкладку «Платежі», вибрати «Штрафи ПДР» і ввести номер авто таі дані техпаспорта. У майбутньому Sense SuperApp буде автоматично моніторити штрафи за порушення ПДР. Якщо такий з’явиться, то клієнт відразу одержить повідомлення з посиланням на платіж.

QR-код

У Sense SuperApp з’явився сканер і генератор QR-кодів. З його допомогою можна сканувати та проводити платежі за QR-кодами (комуналка за квитанцією, оплата міського транспорту, оплата паркування тощо) – ця опція доступна в розділі «Переказ/Платіж». А можна згенерувати QR-код для прийому платежів на свою картку Альфа-Банку Україна. Для цього виберіть свою картку і натисніть іконку QR-коду у верхньому правому куті екрана. Згенерованим QR-кодом можна поділитися будь-яким зручним способом.