Оновлення для підприємців в “Monobank”: поповнення рахунку за номером картки, реєстрові платежі

До рахунків-фізичних осіб підприємців в “Monobank” прив’язали номер віртуальної картки. За цим номером можна поповнювати рахунок ФОП без вказування повних реквізитів. Це оновлення поки працює в бета-версії додатку і за тиждень має запуститися для всіх користувачів. Зарахування коштів на рахунок ФОП за номером картки безкоштовне.

Зауважимо, що запущена опція не є повноцінною карткою – а лише номер для зручного поповнення. Цей номер можна знайти нижче рахунку IBAN: з головного екрану свайп праворуч і у верхній частині екрану.

Можливість в першу чергу розрахована на підприємців, які продають товари або надають послуги населенню і клієнти яких звикли платити переказом за номером картки.

Що ще нового:

  • додали можливість надавати доступ до веб-версії рахунку ФОП і для бухгалтера – раніше доступ був лише за основним номером телефону підприємця;
  • для бухгалтерів в веб-версії додано можливість створювати реєстрові платежі для зручного переказу зарплат своїм співробітникам на картки “Monobank”;
  • спеціально для ІТ-компаній адаптували сервіс реєстрових платежів і для розрахунків з ФОП-контрагентами. Тепер достатньо зробити один загальний платіж по Україні або SWIFT-переказ від нерезидента і завантажити реєстр платежів для розподілу в веб-кабінеті “Monobank”. Комісій за перерахування також не має.