fbpx
КОШТ

“Охматдит” після обстрілу: як допомогти лікарні

Внаслідок масованого російського ракетного обстрілу 8 липня 2024 року було зруйновано токсикологічне відділення дитячої клініки “Охматдит”, найбільшої багатопрофільної дитячої лікарні в Україні.

Також пошкоджені 4 відділення, постраждали 10 хірургічних відділень, 5 онковідділень, 2 соматичні відділення, відділення інтенсивної терапії, 2 реанімації, операційні блоки, відділення радіології та променевої терапії, частина єдиної в Україні онкогематологічної лабораторії. 

Далі наводимо перелік, як можна допомогти “Охматдиту”:

  • UNITED24 разом з Monobank збирають гроші на відновлення лікарні. Початково ціллю збору було 100 млн збору, однак зараз ціль збільшили до 250 млн. Задонатити можна на банку Monobank;
  • Фонд “Таблеточки” проводить екстрений збір на потреби підопічних та лікарні “Охматдит”. Надіслати будь-який донат можна за посиланням;
  • Фонд “Охматдиту”: надіслати кошти для лікарні можна безпосередньо на її рахунок. Зробити це можна на сайті, на банку Monobank або через Приват24 за посиланням.

Також увесь прибуток від продажу Чізбургера за 9 липня МакДональдз спрямує на підтримку та цільові потреби “Охматдиту”.

Потреби у людях, які могли б допомогти розбирати завали, вже немає. Також “Охматдит” припинив приймання донорської крові для поранених (однак вона потрібна для військових – детальніше про те, хто та як може стати донором).

Читай про курс, кешбек, важливі правила у Telegram
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: