fbpx
КОШТ

Не лише Instagram: сервіси для швидкого створення інтернет-магазину

Створити власний інтернет-магазин можна за допомогою безлічі сервісів, на яких можна конструювати сайти. Раніше популярною платформою була Tilda, однак вона є російською.

Також краще використовувати не просто конструктори сайтів (Weblium чи Wix), а саме спеціалізовані сервіси для створення магазинів: вони мають більше спеціалізованих шаблонів, інтеграції з оплатою тощо. Створити магазин за допомогою такого сервісу можна протягом 1 дня.

Іноземні конструктори магазинів часто не заточені під український ринок, тобто не мають сервісів оплат, інтеграцій з поштовими операторами тощо. Відтак далі пропонуємо огляд українських сервісів для створення свого онлайн-магазину.

Horoshop

На платформі можна зручно створювати категорії, робити для них описи, додавати фільтри пошуку, налаштовувати валюту, акції, знижки. Можна стежити за покупцями та надсилати їм персональні пропозиції.

Також доступний друк всіх необхідних документів для замовлення. Можна генерувати накладну Нової Пошти та SMS-повідомлення з ТТН для клієнта. Доступне налаштування оплати від Monobank та ПриватБанку.

Тестовий безоплатний період – 14 днів. Надалі можна обрати тариф від 240 грн до 1440 грн. Базовий тариф дає змогу завантажити у магазин 1000 товарів, інтегрувати сервіси для оплати та доставки, знижки та акції,

Shop-Express

На сервісі можна налаштувати власний дизайн. Доступні інтернет-еквайринг, послуги доставки, зручний каталог, інтеграції з маркетплейсами. Немає комісій з продажу.

Створити сайт можна безоплатно, перші 7 днів також безоплатні та з доступом до всіх функцій. Надалі вартість становить від 350 грн до 1500 грн у місяць. Найдешевший тариф дає змогу публікувати 500 товарів, приймати необмежену кількість замовлень, налаштовувати способи доставки й оплати та підключення власного доменного імені.

SendPulse

Крім стандартного створення сторінки магазину, на платформі можна інтегрувати CRM-систему, чат-боти в популярних месенджерах, Telegram/Viber розсилки клієнтам, онлайн-чат на сайті.

На SendPulse доступна інтеграція оплати з українських банків. Не стягує комісію за продажі. Також сервіс надає докладну аналітику щодо сайту.

Створити сайт для магазину та користуватись ним можна повністю безоплатно. Однак для приймання платежів чи налаштування чатів, розсилок потрібно оформити платну підписку.

Залежно від тарифу ціни – від 144 грн до 242 грн у місяць. Базовий тариф дає 500 публікацій товарів, 100 Мб для зберігання фото та 1 підключення власного доменного імені.

Prom.ua

Платформа є маркетплейсом, а не конструктором магазину. Продавець реєструється на платформі, додає інформацію про свій магазин та завантажує товари. Далі Prom.ua додає асортимент кожного магазину для пошуку на головній сторінці Prom.ua і ці ж товари окремо часто потрапляють у пошук  Google.

Паралельно, це може бути окремим магазином з власним доменом, назвою та дизайном. 

Користування безоплатне, потрібно оплачувати лише комісію (від 5% до 16% залежно від категорії) за кожне успішне замовлення.

Корисний текст? Докиньте редакції 33 гривні на вино


Читайте також:

Поділитися новиною: