fbpx
КОШТ

“Мрія” замінить паперові журнали та щоденники для вчителів, учнів і батьків

У 40 школах України розпочалось бета-тестування освітнього застосунку “Мрія”. Після цього він надійде в масове користування.

Школярі отримають Мрія ID, бачитимуть навчальні досягнення, план дня, список завдань із дедлайнами, зможуть користуватися бібліотекою контенту за інтересами та чатами на базі Signal.

Батьки матимуть доступ до досягнень дитини, розкладу, оцінок, домашніх завдань, бібліотеки рекомендованого контенту та чатів на базі Signal.

А для вчителів будуть доступні календарний план, розклад, журнал, домашні завдання, бібліотека контенту для професійного розвитку й так само чати на базі Signal.

Застосунок
Застосунок “Мрія”

Бета-тест “Мрії” відбуватиметься в три етапи:

  1. Перевірка функціонала застосунку — від авторизації та наповнення журналу до чатів, сповіщень та аналітики підсумкових досягнень.
  2. Підготовка до навчального року — кожну школу відвідають тренери Мрії, які навчать вчителів швидко й легко користуватися застосунком та вебверсією в роботі.
  3. Тестування Мрії в реальних умовах — 40 шкіл Києва та ще шести областей уперше пройдуть навчальний рік з Мрією.

Нагадаємо, Уряд ухвалив закон щодо вдосконалення початкової загальновійськової підготовки через вивчення предмета “Захист України”. Серед основних змін – замість стройової підготовки буде надання домедичної допомоги та основи дій в бою.

Читай про курс, кешбек, важливі правила у Telegram
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: