fbpx
КОШТ

Monobank скасував пільги на кредитний ліміт

Monobank з 1 серпня скасував пільгові тарифи на обслуговування кредитних лімітів – банк повертає відсоткову ставку за кредитами на стандарті умови, які діяли у довоєнний час.

Нагадаємо, з 1 квітня 2022 року monobank скасував нарахування відсотків на залишок власних коштів на картці. Разом з цим, було знижено ставку за всіма кредитними продуктами до 1,6%.


Що там з курсом, воєнними облігаціями та банківськими обмеженнями? Читайте найцікавіше в каналі “Кошт” в Telegram


Діючі тарифи з 1 серпня:

  • 3,1% на місяць за карткою (нараховується на максимальну заборгованість на день, за умови непогашення заборгованості в повному обсязі в пільговий період, за кожний день з моменту виникнення заборгованості);
  • 1,9% на місяць за Розстрочкою та Кредитом готівкою (на кредиті, відкриті до 1 серпня, пільговий тариф збережеться до кінця дії договору);
  • Умови щодо пільгового періоду (до 62 днів) залишаються без змін.  Пільговий період — це час, протягом якого ви можете не повертати в банк використані кредитні гроші, а банк не нарахує за ними комісію. Механіка така: якщо ви повернете кошти на картку до кінця наступного місяця з моменту, коли ви вперше скористалися кредитними коштами, то не заплатите нам жодної копійки комісії.

Читайте також:

Поділитися новиною: