fbpx
Monobank майже вдвічі знизив комісію за свій еквайринг для кафе

Комісія за використання сервісу прийому платежів Expirenza by mono знизили з попередніх 2% до 1,3% при розрахунках картками українських банків. Для карток іноземних банків комісія відтепер становить 1,8%.

Водночас, відсутня плата за підключення, щомісячна плата за обслуговування та оплата комісії з переказу чайових через сервіс.

Заувжимо, що нині в найбільших гравців ринку еквайрингу комісія становить 2% і додаткові щомісячні платежі за обслуговування терміналів.

Натомість, еквайринг Expirenza працює за системою одного QR-коду для всього: меню, оплата рахунку, чайові та відгуки. Тож додних технічний пристроїв в банку купувати чи орендувати не потрібно – лише роздрукувати QR-код.  Для створення меню достатньо завантажити фото, додати опис і зазначити вартість. За бажанням, можна приймати замовлення й оплату від гостя просто з меню.

Гість, в свою чергу, сканує QR-код та обирає “Оплата” і і миттєво отримує свій рахунок. Далі за бажанням додає чайоіі і оплачує карткою чи через Google Pay/Apple Pay. Рахунок закривається автоматично, а співробітники закладу отримають повідомлення на касі та в Telegram-боті. При цьому, сервіс дозволяє розподілити гроші за бар, кухню і чайові на різні  рахунки.

Дізнатися детальні умови та подати заявку на підключення можна за посиланням.