Українські малі та середні бізнеси можуть отримати державну підтримку на відновлення, розвиток та масштабування підприємства. Програма від Дія.Бізнес передбачає 3 місяці навчання (3 освітні модулі) для бізнесів, що постраждали від повномасштабної війни в Україні.
У рамках проєкту підприємці вивчатимуть сучасні підходи маркетингу, цифровізації, масштабування та виходу на міжнародні ринки для подальшої імплементації та відродження своїх бізнес-процесів. Серед лекторів:
- Юрій Копишинський (CEO агенції диджитал-маркетингу Webpromo, з практичним досвідом 16 років),
- Володимир Дегтярьов (ТВО Начальника служби звʼязків з громадськістю 13 бригади оперативного призначення НГУ “Хартія”, штаб-сержант),
- Маріанна Самсонова (співвласниця та CEO мережі магазинів USUPSO та O!Some, бізнес-консультантка й наставниця).
- Антон Шулик (фінансист та підприємець, співзасновник платформи “fint8”).
Учасниками програми можуть стати:
- Власники постраждалого бізнесу з Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської або Чернігівської областей, які продовжують свою діяльність або призупинили роботу і прагнуть її відновити;
- Власники бізнесу, релокованого з прифронтових територій, які хочуть продовжувати свою діяльність.
Дедлайн для реєстрації – 28 жовтня 2024 року.
Усі зареєстровані отримають можливість відвідувати онлайн-навчання. Також серед зареєстрованих оберуть 200 учасників на офлайн-буткемп. Це поглиблена програма з менторським супроводом, яка відбувається паралельно з онлайн-навчанням. Зустрічі відбуватимуться на базі 6 центрів підтримки підприємців у Бучі, Одесі, Полтаві, Кривому Розі, Кременчуку та Луцьку.
Загальний фонд програми – понад 12 млн грн. Ментори відберуть найкращих кандидатів, які зможуть представити самостійно розроблені бізнес-проєкти на проміжному онлайн пітчингу та позмагатися за залучення стипендій.
Місце | Сума стипендії |
1 | 820 000 грн |
2 | 820 000 грн |
3 | 492 000 грн |
Дізнатися більше та заповнити анкету для реєстрації можна онлайн на сайті програми.
Ключове для бізнесу у Telegram: податки, гранти, сервіси
Підписатися
Читайте також: