fbpx
КОШТ

Меню для картки АТБ та інформація за кредитом єОселя: Sense Bank оновив застосунок

Sense Bank оновив мобільний застосунок Super SenseApp (Android | iOS). Зокрема, з’явився окремий кабінет для картки АТБ та оновлена інформація за кредитами програми єОселя.

Детальніше нові оновлення розглядаємо далі.

Кабінет для картки АТБ

У кабінеті зібрана вся інформація про витрати за карткою та скільки завдяки їй заощаджено грошей. Також можна подивитись загальну суму знижок та список покупок.

Знайти кабінет можна у розділі “Продукти” –  “Мої програми лояльності” – “Картка АТБ”.

Нагадаємо, картки від АТБ — це повноцінні банківські картки, але з додатковими знижками в магазинах АТБ на певні групи товарів. Окрім Sense Bank, оформити їх можна у Monobank, ОщадБанку, Абанку, Укргазбанку та Райффайзен банку.

Також власники картки АТБ від Sense Bank можуть отримати додаткову знижку у розмірі 5% за покупки товарів зі спеціальною позначкою “Святкові знижки”. Акція діє до 7 травня 2024 року

Інформація за кредитом єОселя

Клієнти Sense Bank, які є учасниками державної програми доступного житла єОселя, можуть відстежувати інформацію про загальну суму заборгованості, процентну ставку, наступний платіж та його дату безпосередньо у застосунку Super SenseApp.

Нагадаємо, “єОселя” — це програма державного кредитування житла. Кредит можуть отримати військовослужбовці за контрактом, силовики та їх сім’ї, медики, педагоги й науковці під відсоткову ставку від 3% до 7% річних.

Оновлена анкета реєстрації

Під час першого відкриття картки Sense Bank користувачі заповнюватимуть оновлену анкету реєстрації. Відтепер вона розділена на логічні блоки і на кілька екранів.

Читай про курс, кешбек, важливі правила у Telegram
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: