fbpx
КОШТ

Mediengeist 3.0: Створіть проєкт із медіаграмотності та виграйте 60 000 грн

Креативні команди та стартапи можуть взяти участь в хакатоні з медіаграмотності Mediengeist 3.0 та позмагатися за призовий фонд у розмірі 180000 гривень. Троє переможців отримають по 60000 гривень на реалізацію своїх проєктів, спрямованих на протидію деструктивним наративам, фейкам та дезінформації щодо повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Дедлайн реєстрації – 30 вересня 2024 року

Участь у програмі можуть взяти:

  • Засновники технологічних стартапів;
  • Блогери з TikTok та YouTube;
  • Журналісти та митці;
  • Представники громадських організацій;
  • Фахівці, які працюють з темами медіаграмотності та протидії фейкам;
  • Усі зацікавлені у розвитку громадянського суспільства за допомогою цифрових технологій.

Mediengeist 3.0 – це інтенсивний одноденний хакатон, спрямований на розроблення інноваційних рішень у сфері медіаграмотності. Захід об’єднає 150 учасників, які матимуть можливість розробити або вдосконалити ідеї для протидії дезінформації.

Учасники повинні мати українське громадянство. Можна подаватися з України чи з-за кордону. Додатково необхідно мати зареєстровану юридичну особу (ФОП, ТОВ, ГО тощо). Якщо у вас немає зареєстрованої організації, ви можете запросити друга з юридичною особою до команди.

Попередній досвід роботи з темою дезінформації є перевагою, але не обов’язковою умовою для участі.

Можна подаватися командою, але тільки одна людина зможе відвідати хакатон.

Навчання відбуватиметься українською мовою.

Програма складається з трьох етапів:

  1. Підготовка (вересень-жовтень): На цьому етапі організатори оберуть 150 наймотивованіших учасників та їхні проєкти для участі в хакатоні. Учасники отримають детальну інформацію про умови участі та необхідні матеріали. Листи з результатами відбору надішлють до 5 жовтня 2024 року.
  2. Хакатон (26 жовтня 2024 року): Під час хакатону учасники познайомляться між собою та об’єднаються в групи для розробки проєктних ідей. Серед усіх проєктів оберуть 10 найперспективніших, які презентуватимуть свої розробки на пітчингу перед журі.
  3. Масштабування: На завершальному етапі проєкти-переможці розроблять план розвитку та втілюватимуть його разом з менторами.

Можливі проєкти містять фактчекінгові застосунки чи платформи, кампанії в соціальних мережах, мистецькі проєкти, YouTube-шоу або інші медійні продукти. Троє переможців отримають по 60000 гривень на реалізацію своїх проєктів та подальшу співпрацю з менторами.

Для участі необхідно заповнити онлайн-форму за лінком.

Ознайомитися з усіма деталями грантової програми можна за цим лінком.

Будь-які запитання щодо програми можна надсилати на електронні адреси: [email protected] або [email protected]

Організатори: Goethe-Institut в Україні, Науково-популярне медіа “Куншт” за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини.

Ключове для бізнесу у Telegram: податки, гранти, сервіси
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: