fbpx
КОШТ

Кур’єрську доставка від Нової пошти в Чехії: інструкція

Користувачі можуть викликати кур’єра у Чехії для доставки посилок до 30 кг або документів. Послуга діє на всій території країни. Кур’єрська доставка від Нової пошти в Чехії працює з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00.

Вартість виклику кур’єра для Чехії становить 128 грн (80 CZK). Втім, для доставки посилок в Україну доведеться сплатити і за виклик кур’єра, і за звичайну міжнародну доставку. Про тарифи Нової пошти на міжнародну доставку читайте за посиланням.

Перед відправленням посилки ознайомтесь з правилами перевезення посилок через кордон. Адже кур’єр не перевіряє вміст запакованого відправлення. Проте, якщо під час перевірки на кордоні митна служба у посилці виявить заборонені товари, то вони будуть вилучені, або в гіршому випадку – вся посилка повертається відправнику. При цьому усі витрати за повернення сплачуватиме відправник.

Для замовлення послуги:

  1. Заповніть заявку на виклик кур’єра на сайті Нової пошти або через застосунок Нова пошта (Android та iOS). Під час заповнення вкажіть чи потрібне пакування посилки;
  2. Оплатіть доставку в застосунку або на сайт через Google Pay/Apple Pay чи за реквізитами картки;
  3. Отримайте на email або в застосунку підтвердження заявки та орієнтовний час прибуття кур’єра на забір;
  4. Передайте відправлення кур’єру, він роздрукує та наклеїть відповідне маркування на посилку.

Про всі методи як відстежити посилку Нової пошти – читайте за посиланням.


Читайте також:

Поділитися новиною: