fbpx
КОШТ

Компенсація поїздок в метро: що це та як працює

Відсьогодні запрацювала система компенсації поїздок в метро. Кияни отримуватимуть повернення витрачених квитків для пересадки на автобуси та тролейбуси через закриті 6 станцій “синьої” гілки метро

Компенсація надається за проїзд на тимчасових маршрутах № 2-М, № 60, № 43-К та за додаткові поїздки у метро на «синій» гілці. 

Наприклад, якщо скористатися автобусом 2-М з Теремків до Либідської, а потім доїхати у центр на метро – то одна з двох витрачених поїздок повернеться на карту. Навіть за 2 або 3 вимушені пересадки вартість все одно сплачуватиметься як за одну поїздку. Втім, час у дорозі не має перевищувати 2 години, інакше компенсація поїздок не застосовуватиметься.

Відтак, маршрут із Теремків до будь-якої іншої станції метро, як і раніше, коштуватиме 8 грн.

Компенсація поїздок в метро діє для пластикової та цифрової карти (Київ.Цифровий), а також для QR-квитків, створених з поїздок. Однак, компенсація поїздок в метро не діятиме у випадках оплати карткою чи Apple Pay та Google Pay.

Карту потрібно валідувати у наземному транспорті та метро під час кожної пересадки, як зазвичай. Гроші зніматимуться за кожну поїздку, але наступної доби поїздки за вимушені пересадки повертаються на карту власника. Поїздки повертатимуться у вигляді QR-квитків, а не в грошовому еквіваленті.

Компенсація діятиме, доки триватиме ремонт між станціями «Деміївська» та «Либідська».


Читайте також:

Поділитися новиною: