fbpx
Карта камер фотовідеофіксації перевищення швидкості

Нині на автошляхах автоматично фіксують швидкість руху 270 приладів, що розташовані у 25 містах та 16 областях. Під час винесення постанови за перевищення встановлених обмежень швидкості руху на 20 км/год враховується допустима похибка камери, але не більше ніж ±3 км/год.

Для оплати штрафу можна перейти за посиланням по QR-коду, який зазначено на лицьовому боці Постанови, скористатися платіжними інструментами на офіційному вебсайті МВС, в електронному кабінеті водія або в застосунку “Дія”, а також платіжними системами та сервісами, які приєднанні до сервісів МВС і сповіщають про штрафи.

Відповідно КУпАП перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на 20 км/год, тягне за собою накладення штрафу у розмірі 340 грн., а у разі перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на 50 км/год – 1700 грн.

У разі сплати штрафу протягом 10 днів від дати винесення постанови, сплата становитиме  50% від загальної суми штрафу.  Загальний строк оплати штрафу – 30 днів з набрання законної сили постановою. У випадку несплати – сума стягуватиметься виконавчою службою.

Карта камер фотовідеофіксації