fbpx
Interactive Brokers відмовили українським банкам в співпраці. В тому числі Monobank

Американська транснаціональна біржовa брокерська фірма Interactive Brokers відмовила в укладанні угод на співпрацю низці українським банків. Серед них Monobank,  Таскомбанк, Укргазбанк, А-Банк та ПриватБанк.

Про це повідомив співзасновник Monobank Олег Гороховсьий в своєму Telegram-каналі.

Інтеграцію з одним з міжнародних брокерів для купівлі акцій в Monobank обіцяли запустити цієї осені, але через відмову плани зсунулися. Натомість,   в Monobank вже знайшли іншого брокера та інтегрують процеси. Тепер обіцяють запустити придбання акцій в першому кварталі 2022 року.

Окрім цього Гороховсьий повідомив про ситуацію з запуском картки в біткоїнах. За його словами, технічно вже все готове і банк чекає три місяці схвалення від Національного банку.


Мене, звичайно, сильно пригнічує задумливість регулятора. Мікрофінансові організації, які кредитують українців під 100000% річних, це для НБУ зрозуміло, а картка в криптовалюті викликає побоювання. Вже всі на світі працюють із криптою від PayPal до Visa, а Україна, як завжди, має особливий шлях“,  – розповів Гороховський.


Interactive Brokers – одна з найбільших брокерських компаній США, яка працює з нерезидентами. Заснована компанія ще у 1978 році. На даний час у Interactive Brokers відкрито понад 600 тис. рахунків з розміщенням понад $128 млрд.

Брокер зареєстрований у США і, відповідно, його діяльність регулюється місцевим законодавством. Як результат,  клієнтам надається страховка SIPC (Securities Investor Protection Corporation) на суму до $250 тис. на випадок банкрутства брокера. А також додатково страховка FDIC (Federal Deposit Insurance Corporation) на суму в $2,5 млн.