fbpx
ICU запускає власний застосунок на смартфони для купівлі ОВДП

Фінансова група ICU запустила застосунок для власної платформи онлайн-торгівлі облігаціями внутрішньої державної позики України (ОВДП) – ICU Trade.

Що таке ICU Trade і як працює

Платформа дозволяє купити або продати цінні папери, а також в один клік вивести кошти на свій банківський рахунок. Після первинної реєстрації у брокера, всі операції з купівлі/продажу ОВДП в ICU Trade можна проводити за допомогою електронного підпису з використанням SMS.

Її запустили в жовтні 2020 року. Тепер же в Google play та App Store з’явився застосунок ICU Trade, хоча і з приміткою про ранній доступ та можливу нестабільну роботу (в App Store він називається ICU Online) .

Фактично, додаток повністю дублює веб-функціонал системи ICU Trade:

  • Купівля/продаж ОВДП онлайн;
  • Цілодобовий доступ до рахунку;
  • Контроль рух коштів і залишки на рахунку;
  • Виведення грошей на свій банківський рахунок

Також окремим меню додано новини групи ICU.

Єдина зручність – авторизація. Не потрібно додатково вводити пароль з СМС на комп’ютері – він автоматично заповнюється при наданні дозволу. Також можна входити в додаток через Touch ID та Face ID.

Враження

Ми протестували застосунок і можемо стверджувати, що це швидше іміджевий проект. Принаймні, поки що. Так, додаток швидкий і зручний, але досвід купівлі\продажу ОВДП він особливо не покращує. Веб-версія системи ICU Trade мала адаптивний дизайн і нею було зручно користуватися через мобільний браузер. По факту, застосунок через свою простоту і нагадує якийсь веб-інтерфейс, а не сервіс ключової фінансової групи країни. Хоча, ще при запуску ICU Trade в жовтні минулого року в групі заявляли, що будуть розширяти перелік послуг. Та поки майже за рік вони залишилися тими ж – купівля та продаж ОДВП – при чому, більше гривневих. Для валютних доведеться контактувати з менеджером і робити адресну заяву згідно котирувань, які приходять періодично на пошту.

Що з тарифами

Це все ж новина про застосунок ICU Trade, тому тарифи винесені насамкінець.

Безкоштовно:

  • відкриття та обслуговування рахунку в цінних паперах
  • зберігання та облік ОВДП
  • повернення купонного доходу і/або суми погашення ОВДП у гривні

Купівля/продаж ОВДП – 10 гривень за одну заяву. Повернення купонного доходу і/або суми погашення ОВДП у валюті – 35 доларів.