fbpx
КОШТ

Грант від Німеччини для вугільних промисловців: як отримати підтримку

Близько 100 бізнесів, які прямо чи опосередковано пов’язані з вугільною галуззю, можуть отримати грантову підтримку, заходи з нетворкінгу, тренінги, індивідуальне менторство та підтримку у виході на ринок ЄС.   

Програма розрахована на 75 підприємств, які вже працюють, для підвищення їхньої стійкості та відновлення задля адаптації до структурних змін та викликів, спричинених війною, у вугільних регіонах Львівщини та Волині.

Дедлайн подання заявок – 31 березня 2024 року

Взяти участь у конкурсному відборі можуть підприємці, які: 

  • мають юридично зареєстрований в Україні бізнес із датою реєстрації не пізніше жовтня 2023 року або реєстрацію приватного підприємця (ФОПа) 
  • готові взяти на себе зобов’язання щодо подальшого розвитку та адаптації свого бізнес-рішення задля посилення діяльності в Україні 
  • мають пов’язаний із Львівською та Волинською областями бізнес.

Жінки, внутрішньо переміщені особи та команди, більшість учасників яких є жінками або ВПО, мають пріоритет у процесі відбору.  

Проєкт складається з чотирьох напрямів: для підприємців-початківців, досвідчених підприємців, організацій з підтримки бізнесу та учасників екосистеми підприємництва.

Переможці конкурсу отримають таку допомогу для свого бізнесу: 

  • щомісячне фінансування в розмірі 500 євро протягом 6 місяців задля покриття витрат на проживання
  • тренінги з особистісного розвитку та бізнесу, зокрема, менеджменту задля забезпечення сталого розвитку, масштабування бізнесу та експортної стратегії, доступу до ринку ЄС, лідерства, професійної та особистої стійкості
  • заходи з нетворкінгу з експертами з України та Європейського Союзу
  • індивідуальне цілеспрямоване менторство на основі бізнес-потреб та поточних викликів бізнесу.

Реєстрація на грант доступна за лінком: Just Transition through Entrepreneurship

Відбір учасників складатиметься з двох етапів. Питання аплікаційної форми для Етапу 1 орієнтовані на критерії відбору, а її заповнення займає близько 15 хвилин. Учасники, які відповідають критеріям відбору, то отримаєте повідомлення про перехід у наступний етап. Заповнити Етап 2 необхідно впродовж тижня (7 днів) українською або англійською мовою.

На другому етапі потрібно буде надати більше інформації про діяльність бізнесу, його зв’язок із цільовими регіонами Львівщини та Волині, і зазначити мотивацію до участі в програмі. Також на цьому етапі варто буде завантажити всі відповідні документи. 

Всю інформацію про критерії відбору та питання аплікаційної форми можна завантажити за цим лінком.

Ознайомитися з усіма деталями програми можна за цим лінком.

Будь-які додаткові запитання можна надіслати на електронну адресу [email protected].

Проєкт реалізується неприбутковою організацією enpact за дорученням Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH від імені Федерального міністерства економіки й захисту клімату Німеччини (BMWK) у рамках програми “Підтримка структурних змін у вугільних регіонах України та зелене відновлення енергетичного сектору в Україні” (Just Transition & Energy Sector Recovery Ukraine).

Ключове для бізнесу у Telegram: податки, гранти, сервіси
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: