fbpx
КОШТ

Дресування та QR-код для пошуку: застосунок для догляду за котами й собаками

Власники собак та котів отримали застосунок BuBiBo для дресування, догляду та знаходження домашніх тварин. Застосунок створили українські айтівці.

Завантажити BuBiBo можна на Android та iOS. Він має безоплатну та платну версії. Premium-версія дає більше уроків для виховання тварин.

Для використання BuBiBo необхідно зареєструвати домашню тварину: зазначити породу, поведінкові особливості, чи відгукується на ім’я тощо. На основі цієї інформації застосунок надаватиме персоналізовані поради щодо догляду, відео з дресування, трюки та навчальні посібники.

Застосунок містить текстові поради та відеоуроки для догляду за домашніми тваринами. Крім того, BuBiBo надає цікаву інформацію щодо улюбленців, як-от:  які найприємніші місця у котів для погладжувань, а яких краще уникати, як правильно використовувати собачий свисток тощо.

Додатково BuBiBo містить відомості про ветеринарні клініки поблизу та можливість реєструвати QR-мітки на тварин завдяки QR-ідентифікатору. Такі мітки можна прикріпити до улюбленця та надати детальну інформацію про нього, свої контактні дані й повідомлення про винагороду за його повернення у разі втечі. Після сканування мітки будь-яка людина отримає доступ до всієї зазначеної інформації.

Читай КОШТ у Telegram: про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: