Державний ПриватБанк у своєму розвитку орієнтується на перспективу виходу на європейський ринок. Звісно, це станеться лише за настання необхідних умов, розповів голова правління банку Мікаель Бьоркнерт на пресконференції.
Бьоркнерт наголосив, що ПриватБанк має готуватися до вступу України в ЄС, який рано чи пізно відбудеться, і це є одним з трьох фокусів його розвитку разом із забезпеченням стійкості роботи та участі у національній відбудові.
“Ми – амбітний банк… Ми не соромимося говорити, що хочемо бути найбільшим банком, а також якісним європейським банком і прибутковим банком, щоб стати прикладом для Європи, коли ми наблизимося до неї”, – розповів Бьоркнерт.
Водночас, голова наглядової ради Нільс Мелнґайліс чіткіше підтримав цю думку: “Я згоден з Мікаелем, що не слід виключати й того, що, можливо, нам варто також подумати про вихід за межі України, коли настане відповідний час”.
Як повідомляв КОШТ раніше, ПриватБанк у 2023 році розглядав можливості виходу на ринки Європейського союзу, але відмовився від ідеї з огляду на складність регуляторних політик.
Читайте також