fbpx
Червоний хрест через ПриватБанк виплачуватиме допомогу постраждалим від війни

ПриватБанк почав виплачувати допомогу соціально незахищеним українцям в рамках нового спільного проекту Міжнародного Комітету Червоного Хреста та Міністерства соціальної політики. При цьому, участь в програмі автоматична для осіб за необхідними критеріями.

Хто може отримати допомогу

Розмір допомоги становить 2500 грн на особу на місяць протягом 3 місяців і розрахована програма на малозабезпечені сім’ї  із постраждалих громад. Відтак, допомогу отримають сім’ї, які мають офіційний статус малозабезпечених, зареєстровані в Міністерстві соціальної політики та до 24 лютого 2022 року проживали в одній із громад, які постраждали від збройного конфлікту (незалежно від того, виїхала ця сім’я чи залишилася в громаді).

Як взяти участь в програмі

Жодних дій для отримання допомоги вчиняти не потрібно – осіб, які підпадають під участь в програмі проінформують про включення до програми через SMS-повідомлення від Червоного Хреста.

Кошти будуть перераховані безпосередньо голові домогосподарства: переказом PrivatMoney на банківську картку українського банку, яка зареєстрована в Мінсоцполітики. Якщо отримувач не має зареєстрованої банківської картки, допомогу можна отримати у відділенні «ПриватБанку» чи за телефоном 3700 – на картку «ПриватБанку», вказавши її при отриманні, чи готівкою.


Читайте також:

Фінансова допомога переселенцям: перелік можливостей та інструкції для отримання