fbpx
КОШТ

Бізнес без меж: безкоштовна освітня програма для ветеранів

Ветерани війни, які втратили працездатність внаслідок поранення, контузії або каліцтва, отриманих на фронті, ветерани-інваліди та члени їхньої родини запрошуються до участі у безплатній освітній програмі “Мрії без меж”.

Термін реєстрації – 2 липня 2024 року.

Програма спрямована на посилення ролі ветеранів з інвалідністю в українському суспільстві, їх підтримку у самореалізації та підвищенні впевненості у своїх силах. Менторська програма працюватиме у двох напрямках: сприяння особистісному та кар’єрному розвитку учасників.

Участь у програмі можуть взяти 28 ветеранів/ветеранок, зокрема, які втратили працездатність внаслідок поранення, контузії або каліцтва, отриманих на фронті або мають інвалідність. Податися на програму також можуть члени родини вищезазначених категорій та, як виняток, представники інших категорій (що саме є винятками не зазначено).

Критерії відбору учасників наступні:

  • Громадянство України;
  • Наявність бізнес-ідеї;
  • Намір працювати  зі своєю кар’єрою/змінити місце роботи;
  • Наявність мотивації та бажання творити зміни для себе і країни.

Основні заходи відбуваються в м. Київ 5-8 липня 2024 року. Організатори покривають витрати на проживання та харчування учасників. Проїзд оплачується учасниками самостійно.

Наприкінці навчання всі учасники отримують сертифікати про участь у навчальній програмі. Фінальним етапом проєкту стане презентація найкращих бізнес-ідей, які відбудуться в Українському кризовому медіацентрі в Києві (орієнтовно у другій половині липня 2024 року).

Для участі необхідно заповнити гугл-форму за лінком. 

Ознайомтеся з усіма деталями програми, які можна знайти на сторінці проєкту у Facebook за лінком.

Будь-які запитання щодо програми можна надсилати на телефон комунікаційної менеджерки: 099-122-04-26 (Валентина).

Організатори: ГО «ЦЕНТР ПІДТРИМКИ ТА ЗАХИСТУ ВЕТЕРАНІВ, ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ».

Ключове для бізнесу у Telegram: податки, гранти, сервіси
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: