fbpx
КОШТ

Безкоштовний марафон фінансової безпеки для дітей

Діти віком від 9 до 17 років можуть отримати безплатне навчання на марафоні фінансової безпеки у метавсесвіті Roblox. Програма реалізована Національним банком України та навчальним закладом GoITenns.

Важливо: зареєструватись в програмі можна до 19:00 18 березня 2024 року.

На марафоні діти засвоять основи роботи в середовищі Roblox Studio, вивчать основні схеми шахрайства та як захистити свої гроші від крадіїв онлайн та офлайн. Для проходження необхідно мат комп’ютер або ноутбук.

Марафон триватиме 5 днів. Перші 3 дні надходитимуть навчальні ролик та квести про різні види шахрайства. На четвертий день можна закінчувати попередні завдання. На 5 пройде вебінар від експертки НБУ, відбудеться розіграш призів та надійдуть сертифікати.

Також на марафоні працює команда підтримки. У разі виникнення питань чи проблем діти можуть звертатись до неї.

Сертифікати та бонуси отримають усі учасники у разі виконання усіх завдань. Серед бонусів – знижка 500 грн на навчання в GoITeens та призи від партнерів (Mastercard, Ощадбанк, Rabota.ua та інші)

Для участі необхідно залишити заявку за посиланням. У ній потрібно зазначити ім’я, номер телефону, електронну адресу та вказати хто реєструється – підліток чи хтось із батьків.

Після цього необхідно погодитись із політикою конфіденційності та натиснути на посилання у Telegram. У відкритій сторінці в Telegram необхідно обрати для кого відбувається реєстрація (для себе чи для дитини) та слідувати інструкціям.

Читай КОШТ у Telegram: про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: