fbpx
КОШТ

Безкоштовне житло на час вступної кампанії для абітурієнтів з ТОТ: як отримати

Абітурієнти з тимчасово окупованих територій (ТОТ) на період вступної кампанії зможуть безплатно проживати в гуртожитках на підконтрольні Україні території. Вступники можуть перебувати у гуртожитку разом з особами, які їх супроводжують.

Також у гуртожитках надаватимуть консультації з питань вступу, допоможуть з оформленням документів та забезпечать психологічну підтримку майбутніх студентів.

Вступникам доступні гуртожитки у Дніпрі, Вінниці, Одесі, Запоріжжі, Кропивницькому, Полтаві, Кривому Розі, Луцьку, Львові, Івано-Франківську, Житомирі та інших. Ознайомитись із повним переліком міст та з адресами гуртожитків можна за посиланням.

Для отримання місця в гуртожитку абітурієнту з ТОТ необхідно звернутись до будь-якого освітнього центру “Крим-Україна та “Донбас-Україна”. Зробити це можна за номером телефону або на електронну адресу. 

Також у випадку виникнення проблем із вступом можна зателефонувати  за номерами 0800501720 та 0442997408 або ж електронною поштою за адресою [email protected].

Нагадаємо, студентів-чоловіків, які придатні до військової служби, можуть відраховувати з вишів у разі відмови проходити базову загальновійськову підготовку.

Читай про курс, кешбек, важливі правила у Telegram
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: