fbpx
КОШТ

Альфа та Mono дозволили отримувати фізичні картки єПідтримка

Альфа-банк та Monobank дозволили безкоштовно отримати фізичні картки для виплат по 1000 грн за повну вакцинацію від Covid-19. Втім, Альфа-банк дозволяє поки оформити фізичну картку лише для нових клієнтів, а Monobank дозволяє випустити додаткову фізичну картку для вже активованої віртуальної.

Альфа-банк

Для оформлення потрібно звернутися у відділення з паперовими або е-документами (паспорт та ІПН). Вже потім через додаток ДІЯ у розділі “Послуги” обрати єПідтримка і надіслати заявку на отримання коштів. Отримання безкоштовне, а доставка карток у відділення банку буде з 14 січня.

До всього, новим клієнтам обіцяють додаткові 100 грн бонусами на рахунок Cash’U, крім 1000 грн від держави.

Існуючі клієнти банку, які вже мають цифрову картку для виплат, можуть отримати пластикову картку на початку лютого, дистанційно замовивши доставку Новою поштою, або звернувшись безпосередньо до відділення.

Monobank

Клієнти, які вже замовили картку єПідтримка зможуть в меню застосунку замовити фізичну картку з 11 січня. Випуск картки безкоштовно, а доставка Нової поштою коштуватиме 50 гривень. Для цього потрібно в останній версії застосунку зайти до своєї карти “єПідтримка” і після свайпу вліво в меню обрати “Випустити пластикову картку”.

Поділитися новиною: