fbpx
“Альфа-Банк” запустив власну версію POS-терміналу для підприємців на базі смартфону

“Альфа-Банк” запустив для малого та середнього бізнесу сервіс POS-терміналу, який працює на базі Android-смартфону з NFC-чіпами. Сервіс дає можливість приймати безготівкові розрахунки як і повноцінним терміналом, вести клієнтську базу, облік товарів, контролювати роботу продавців та реєструвати продажі на фіскальних серверах.

По суті, сервіс об’єднує відразу три ключові функціонали в одному пристрої: POS-термінал, рішення для автоматизації каси та фіскальний апарат у межах партнерського додатку Е-ЧЕК.

Якщо ж підприємці будуть використовувати звичний для ринку POS-термінал, Альфа-Банк готовий запропонувати їм можливість зареєструватися у додатку Е-ЧЕК для проведення фіскалізації каси.

Перші 90 днів з дня оформлення першого чека для клієнта будуть безкоштовними. Після завершення пільгового періоду вартість використання додатку становитиме 125 грн/міс.

Варто нагадати, що з 1 січня 2022 року всім платникам єдиного податку ІІ-ІІІ груп ФОПів, незалежно від суми доходів необхідно мати реєстратор розрахункових операцій (касовий апарат/фіскальний реєстратор) або програмний РРО, який може бути інтегрований із POS-терміналом.