fbpx
КОШТ

Альфа-Банк запустив 10% кешбеку на послуги Київстару

З 23 грудня 2021 року до кінця березня 2022 року клієнти Альфа-Банк через застосунок Sense SuperApp зможуть отримувати 10% кешбеку на послуги мобільного зв’язку Київстар. Для цього потрібно інтегрувати власний мобільний номер оператора Київстар з банківським застосунком Sense SuperApp.

Отримати кешбек на послуги Київстар можуть як діючі, так і нові клієнти банку. Для цього достатньо користуватися карткою Caméléon та обрати відповідну категорію в розділі програми винагород Cash’U CLUB. Якщо нова категорія кешбеку ще не відображається у додатку, то його потрібно оновити.

Один раз на місяць банк буде повертати 10% витрат за номером Київстар на рахунок програми винагород Cash’U CLUB. Клієнти зможуть отримати кешбек за більшість послуг мобільного зв’язку: оплату тарифу або інших послуг, наприклад, Київстар ТБ, замовлення додаткових пакетів мегабайтів та хвилин, за послуги у роумінгу тощо. Щомісяця таким чином можна повертати до 300 грн.

Разом з кешбеком за мобільні послуги клієнти Sense SuperApp можуть обирати щомісяця до 7 інших категорій товарів та послуг, за які будуть отримувати від 1 до 10% на рахунок програми винагород.

альфа-банк Київстар кешбек

Поділитися новиною: