fbpx
КОШТ

300 тис. грн на створення полтавського бізнесу: як отримати міжнародний грант 

Малі підприємці з Полтавщини можуть податися на грантову програму від Міжнародного інституту розвитку громад. Троє переможців отримають по 100 тис. грн на створення свого бізнесу.

Програма спрямована на підтримку проєктів зі створення малого бізнесу, зокрема у сферах харчування, виробництва та надання послуг. Як-от мініпекарні, кав’ярні, майстерні для виробництва військового спорядження (ВПО), коворкінгу тощо.

Дедлайн реєстрації – 31 травня 2024 року.

Взяти участь у грантовому конкурсі можуть юрособи та ФОПи з Полтавщини або зареєстровані як ВПО, які пройшли навчання з грантрайтингу та бізнес-навичок у ГО “Міжнародний інститут розвитку громад”. Учасники грантового конкурсу мають бути зареєстровані на території України не менше одного року до подачі заявки.

Загальний бюджет грантового конкурсу – 300 тис. грн. Сума гранту на одного переможця – 100 тис. грн.

Реєстрація на програму можлива лише через контактну електронну пошту організатора [email protected]. У листі необхідно поставити з позначкою “Грант”. Після надсилання електронного пакета документів заявник/-ця отримає відповідне повідомлення-підтвердження.

Критерії оцінки заявок: 

  • відповідність вимогам до складання документів (належне оформлення та комплектність необхідних документів)
  • відповідність цілям та критеріям конкурсу
  • відповідність кошторису меті, цілям та завданням грантової заявки
  • актуальність, унікальність проєкту та чіткість визначення мети та цілей проєкту.

Оголошення переможців конкурсу, який пройде у 2 етапи, відбудеться 24-28 червня, а підписання договорів про надання гранту 1 липня 2024 р. 

Ознайомитися з усіма деталями грантової програми можна за цим лінком.

Будь-які додаткові запитання можна поставити, написавши на електронну адресу [email protected] (з позначкою “Грант” у темі листа) або зателефонувавши за номером 050 729 40 69. Фахівці міжнародного інституту розвитку громад також проведуть консультації та skills-марафон, нададуть допомогу в оформленні пакета аплікаційних документів для учасників програми. 

Організатори: ГО «Міжнародний інститут розвитку громад» й управлінням стратегічного розвитку Полтавської міської ради за фінансування Тайваню, впроваджується грант Польським центром міжнародної допомоги (PCPM). 

Ключове для бізнесу у Telegram: податки, гранти, сервіси
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: