fbpx
Приватбанк запустив сайт для роботи з електронними підписами: які можливості

“ПриватБанк” запустив окремий спеціалізований сайт для роботи з елеронними підписами. На ньому можна отримати новий електронний підпис, перевірити наявні, відкликати підпис чи підписати документ електронним підписом.

Сайт електронних підписів доступний для всіх клієнтів банку: як підприємців і юридичних осіб, так і звичайних громадян України. Вартість послуг безкоштовна для всіх категорій клієнтів.

Для користування достатньо натиснути відповідну кнопку на сайті та слідувати інструкціям.

Відтак, сервіс дозволяє підписати документ за допомогою сертифікату, перевірити наявний сертифікат чи підписаний документ, відкликати сертифікат, тощо.

Як отримати сертифікат (офіційна назва отримання електронного підпису)

Після вибору відповідної опції доведеться авторизуватися через Приват24. Далі можна уточнити дані про ім’я і адресу реєстрації та обрати пароль для ключа. Опісля цього проходить додаткова авторизація через СМС на ваш фінансовий номер телефону і після введення коду автоматично завантажується ключ. Вся процедура займає реально менше хвилини.

Як підписати документ

Після вибору відповідного меню на екрані з’явиться поле для для вибору файлів на підпис. Натисніть на це поле і оберіть на власному пристрої потрібний файл. Далі обираєте від імені кого підписуєте документ – Юридична чи фізична особа – та натискаєте “Підпис”. Опісля цього доведеться авторизуватися вже шляхом сканування QR-коду через застосунок Приват24 (в застосунку в нижньому полі меню натиснути “Сканер”) і введення паролю до SmartID. Після успішного завершення ви зможете завантажити вже підписаний документ собі на пристрій.


Читайте також:

Як отримати SmartID в Приватбанку