fbpx
Приватбанк поєднав функціонал касового апарата в POS-терміналі

ПриватБанк запустив для підприємців новий сервіс “Каса”, який дозволяє просто підключити та використовувати POS-термінали банку як програмний реєстратор розрахункових операцій (ПРРО). По суті, це комплексне рішення та поєднує в собі  онлайн-кабінет та програму для POS-терміналу.

Про запуск оголосила прес-служба банку.

Онлайн-кабінет сервісу “Каса” дає можливість онлайн реєструвати торгові точки, касирів та каси, не відвідуючи податкову службу. Крім того, користувачі сервісу зможуть стежити за продажами, вносити товари й послуги у довідник, фіскалізувати фінансові операції.

Сервіс дозволяє просто підключити та використовувати POS-термінали банку як програмний реєстратор розрахункових операцій (ПРРО).

Додаток “Каса” від ПриватБанку, що вбудований у POS-термінал, виконує функцію касового апарата – продаж товарів, оформлення інкасації, внесення до каси готівки для розміну та інше.

Вартість сервісу «Каса» врахована до тарифу з еквайрингу. Для підключення до сервісу необхідно бути клієнтом ПриватБанку та згідно з інструкцією зареєструватися в особистому кабінеті. Після реєстрації банк установить POS-термінал із додатком “Каса”.


Читайте також

“Альфа-Банк” запустив власну версію POS-терміналу для підприємців на базі смартфону